BUDÚCNOSŤ EKOLOGICKEJ MOBILITY

VMoto SUPER SOCO je globálny výrobca elektrických motocyklov a skútrov. Spoločnosť bola založená v roku 2015 s cieľom vytvárať inovatívne a udržateľné riešenia mobility budúcnosti.


Happinessis a Journey

V spoločnosti VMoto SUPER SOCO sme odhodlaní podporovať udržateľnú dopravu a poskytovať našim zákazníkom tie najlepšie elektrické motocykle a skútre na trhu.

POZRIEŤ MODELY

NAŠA VÍZIA

Našou víziou je byť popredným výrobcom produktov a riešení v oblasti elektromobility pre používateľov na celom svete a poskytnúť im slobodu a flexibilitu pri výbere udržateľných a efektívnych možností dopravy, ktoré podporujú čistejšie a zdravšie životné prostredie pre všetkých.

NAŠA MISIA

Poskytujeme novú generáciu inteligentných a ekologických elektrických vozidiel moderným cestujúcim, ktoré im umožnia užiť si bezpečnú a príjemnú jazdu.

Náš záväzok k udržateľnosti nás vedie k neustálemu vývoju a zlepšovaniu našich elektrických motocyklov a skútrov s využitím najnovších technológií a materiálov.

VMOTO SUPER SOCO RACING

Vytváraním strategických partnerstiev s renomovanými značkami, ako jeDucati Corse, a spoluprácou s elitnými jazdcami MotoGP, ako súJorge Lorenzo (3x víťaz MotoGP), Francesco Bagnaia (aktuálny víťaz MotoGP), Michele Pirro a ďalši.